Tervisekapsel

Tervisekapsel DermaLife Spa Jet


Tänu uuele ja ainulaadsele HydrofusionTM tehnoloogiale lõõgastuvad teie nägu ja keha kõige rahustavamal ja õrnemal moel infrapunasoojuse, auru, aroomide, ravimtaimede ja valguse toimel. See uuendatud süsteem hõlmab viimaseid saavutusi termo- ja vibromassaaži, aroomi- ja fütoteraapia valdkonnas, ning lubab naha ja keha hooldamisel saavutada parimaid tulemusi ja optimaalset kasu.Naha ja kehahooldussüsteem DermaLife on kosmeetika-ja kuurortravitehnika viimane sõna. DermaLife võimaldab teie näo ja keha unikaalset hooldust. Sellele lisanduvad parimad traditsioonilised kuurortraviteenused ja Hydrofusion™ ravi, mis annab hämmastavaid tulemusi.

Hüdrofusioon

Hüdrofusiooni tehnika on naha ja keha hooldamisel uus meetod. Idee on väga lihtne - kasutada kosmeetilise ja tervendava toime saavutamiseks samaaegselt kaht vastupidist termoteraapia printsiipi. Infrapunakiirgusega saavutatava sügavsoojenduse (keha soojendamine päikesespektri infrpunakiirtega) ja auru (niiske aurukile, mis katab keha) toime ühendamine andis niivõrd head tulemused, et see võimaldas autoritel meetodi nimetuse "hüdrofusioon" all patenteerida. Selline kombinatsioon on ideaalne, et teha kehahooldusprotseduure, kus kasutatakse mikroioniseeritud mererohtusid, meremuda, geele, taime- ja aroomiteraapiat, maske. Infrapunakiirgus soojendab keha kuni 4 cm sügavuselt ilma ümbritsevat õhku soojendamata. See soodustab lipolüüsi ning mürgiste ainete väljaviimist sügavatest nahaalustest kihtidest. Aurukile aitab hoida nahal vajalikku niiskust ja soodustab tahketes maskides sisalduvate aktiivsete ainete lahustumist nende aktiivseks imendumiseks (aurugeneraatoris kasutatakse ainult puhast destilleeritud vett). Eeterlikud õlid soodustavad aktiivsete ainete tungimist läbi basaalkihi, monokroonne kiiritamine punases ja sinises spektris aktiveerib katalüsaatorina nende toimet. Vibromassaaž aitab eemaldada lihasspasme, aktiveerib vereringet ja parandab vere hapnikuvarustust. Hüdrofusiooni tehnoloogia on "avatud", võimaldades protseduure mistahes professionaalsete kosmeetikavahenditega.  

Aur

Niiske soojus avaldab kehale palju pehmemat toimet kui sauna kuiv soojus. Niiske kile moodustamisega nahale tugevdab aur protseduuri käigus nahale kantavate tahkete maskide niisutavat toimet. See stimuleerib higi eritumist, soodustab maski aktiivsete koostisainete aktiivset imendumist naha pealmistesse kihtidesse  ja eralduvate mürgiste ainete neeldumist maskisse. Auru temperatuur on kuni 48°C.

Infrapunasoojus

Kolm generaatorit, mis asuvad kapsli ülemise kupli all, tagavad keha soojenemise energiakvantidega sagedusdiapasooni pika laine alas, mis läheneb keskmisele (generaatori laine maksimaalne pikkus on 9,6 mikronit). Need on niinimetatud "Vital Rays" kiired, mis mõjuvad inimorganismile äärmiselt soodsalt, kuna on resonantsis inimese kehast kiirguva infrapunakiirguse spektriga. Lihaskudede, nahaaluse rasvkoe ja siseorganite sügavsoojendus on üks peamistest teguritest, mis muudavad SPA-hoolduse nii efektiivseks.

Helendav valguskuppel

Kapsli kuppel on valmistatud poolläbipaistvast suitsuklaasi taolisest materjalist, mis pidevalt muudab värvust, peegeldades sisevalgust või integreeritud monokroomse valgusallika  Colorbath™ valgust. See loob vapustava visuaalse efekti, mis lummab oma ebatavalisusega.

VICHY dušš

Integreeritud VICHY dušš on varustatud kümne 360° pöörleva pihustiga ja termo­reguleerimissüsteemiga. See võimaldab läbi viia talasso-teraapia protseduure. Tahkeid maske on mugav kasutada, kuna maski mahapesemine pärast selle aktiivse toimeaja möödumist toimub automaatselt kapsli sees. VICHY duši kolm töörežiimide reguleerimise programmi  võimaldavad muuhulgas teostada kontrastprotseduure (Šoti dušš) - vaheldumisi külma ja kuuma vee jugadega. Integreeritud VICHY dušši võib kasutada nii SPA hoolduse ühe protseduurina kui iseseisvalt.

KÄSIDUŠŠ

Käsidušiga saab teha käsitsi hüdromassaaži ja seda saab kasutada maski lõplikuks eemaldamiseks.

Spray

Kapslisse on integreeritud ainulaadne süsteem aktiivsete toimeainete nahale kandmiseks. Vedelik valatakse spetsiaalsesse mahutisse. See pihustub kapsli sisemusse mikroskoopiliste udutaoliste piisakestena. Vedelikud võivad sisaldada nii vees lahustuvaid kui väikesi mittelahustuvaid osakesi nagu vitamiinid, mineraalid jne. Süsteemi võib kasutada isepäevituva kreemi pealekandmiseks, naha niisutamiseks, taimsete ekstraktide või spetsiaalsete ravipreparaatide nahale kandmiseks.

Hüdromassaaži süsteem

Uuenduslikuks lahenduseks on integreeritud hüdromassaažisüsteem, mis koosneb kümnest looži all asuvast otsikust keha hüdromassaaži tegemiseks ja kahest otsikust taldade hüdromassaaži tegemiseks. Vichy dušši (ülevalt) ja hüdromassaažhidüüse (alt ja taldade poolt) kasutades saab teha kogu keha vesimassaaži, mis muudab protseduuri efektiivsemaks ja erakordsemaks.

Vibromassaažiloož

Kapsli ergonoomilisse looži on integreeritud patenteeritud süsteem, mis võimaldab teha keha katkematut ja pulseerivat vibromassaaži. Vibromassaaž tasakaalustab SPA protseduuride kompleksi. See aitab eemaldada spasme ja lihaseid lõõgastada, stimuleerides samas organismi füsioloogilisi protsesse.

Fütoteraapia/Aroomiteraapia

Füto- ja aroomiteraapia süsteem koosneb eeterlike õlide ja taimsete ekstraktide mahutitest. Meetodit kasutatakse traditsiooniliselt SPA protseduuride läbiviimiseks. See aitab luua meeleolu ja tõstab  protseduuride efektiivsust. Õigesti doseeritud eeterlikud õlid ei avalda organismile mingit negatiivset kõrvalmõju ega riku organismi füsioloo­giliste protsesside tasakaalu. Eeterlikke õlisid ja taimseid ekstrakte võib kasutada kombineeritult.

Kromoteraapia

Kromoteraapial on sajanditepikkused traditsioonid. Käesolevaks ajaks on välja selgitatud mehhanism, kuidas monokroomne valgus mõjutab organismi elulisi parameetreid - vererõhku, pulssi, hingamist. Nii näiteks tõstavad nimetatud näitajaid punased, kollased ja oranžid toonid, alandavad aga rohelised, lillad ja sinised toonid.

Kaasaegse tehnoloogia abil osutus võimalikuks luua monokroomse valguse allikas Colorbath™, millel on ainulaadne palett erineva küllastusastmega värve. Kupli suitsuklaasi taoliselt pinnalt peegelduv monokroomne valgus viib teid harmoonia ja tasakaalu seisundisse. Kapsli kõigi integreeritud hooldusprogrammide juurde kuulub spetsiaalne kromoteraapia režiim. Nähtava spektri värvide segunemine ja eraldumine loob kordumatu visuaalse efekti, mis kas lõõgastab või ergutab ja tõstab toonust.