Dermajet Morfologic Double Cavitation - UUS!!!

 Kirjeldus PDF formaadis

PROGRAMM “INTENSIIVNE SALENEMINE”

1. protseduur — Vaakum-tselluliidi vastane massaaž kahekordse kavitatsiooni — (aparaat Dermajet Morfologic Double Cavitation) + kreem — 35 min
 
2. protseduur — Pressoterapia — lümfidrenaaž (aparaat PRESOJET MORFOLOGIC) — 20 min
 
Hind üks seans 2-st protseduurist — 39.90€
 
Hind 5. seanssi 2-st protseduurist  —  159€  (-20%)
 
Hind 10. seanssi 2-st protseduurist — 279€ (-30%)
 
 

DermaJet Massaaž

 

Tänapäeval meditsiini viimased saavutused  avavad perspektiive, mis veel eile tundusid ligipääsmatutena. Nende hulka võib lugeda ka uue meetodi – endermoloogia (Endermologie), mis avab täiesti uued võimalused tselluliidi ravimiseks, kehakaalu langetamiseks ja figuuri korrigeerimiseks.

Dermajet – kujutab endast viimase generatsiooni seadet, mida kasutatakse edukalt võitlemisel tselluliidi vastu. Antud teraapia põhineb aspiratiivsel endomassaaži põhimõttel, kasutades samal ajal  spetsiaalset otsikut ja ultraheli kiirgust. Dermajet kujutab endast kombineeritud meetodit, mis ühendab endas endomassaži ja ultraheli mõju. Mõju ulatub ka naha sügavamatele naha kihtidele. Massaaži ja ultraheli kombinatsioon vähendab tunduvalt traumade ohtu ja suurendab efektiivsust.

Milles seisneb protseduuri olemus?

Dermajet kujutab endast kompleksne meetodit, mis ühendab endas endomassaaži( tõusva) ja ultraheli ja neid võib kasutada nii koos, kui ka eraldi. DJ aparaadi eriline otsik koosneb vaakumkambrist ja kahest silindrilisest rullikust. Rullikud pöörlevad sünkroonselt edasi ja tagasi erineva kiirusega, nihkudes teine - teisele vastu ja moodustavad nii vaakumlaine. Sellisel juhul esimene rullik haarab nahavoldi, teine aga silub seda.

Antud  kompleksne meetod võimaldab kasutada massaaži lipolüüsiprotsessi aktiviseerimiseks, kiirendades sellega oluliselt rasva lagundamist. Samas annab Dermajet suurepäraseid tulemusi ka drenaaži ja tugevdavate protseduuride läbiviimisel lihasvalude ja teiste vaeguste, nagu tursed, striiad, rasvaimu operatsiooni tüsistused, korral.

Kompleks-meetodi eelised

Sisemised protsessid

  • vereringe aktiviseerimine;
  • sklerootiliste kiudude lõhestamine, elastsuse parandamine;
  • membraanide läbilaskevõime suurendamine, rakkude varustamine toiteainetega, mis toimub tänu sonoforeesile.

Välised muutused

  • naha tekstuuri ja toonuse parendamine;
  • tselluliidi ja "apelsini koore" efekti vähendamine;
  • probleemsete piirkondade vähendamine;
  • pooride ja rasvanäärmete puhastamine;
  • kaasneb üldine noorendav efekt;
  • striiade vähendamine;
  • tursete vähendamine.

Kasutamine

Dermajet’l on 10 programmi, mis võimaldavad läbi viia erineva raskusastmega haiguste ravi. Endo-massaži ja ultraheli võib kasutada nii koos kui ka eraldi. Dermajet'i efektiivsus on selline, et ei nõua peale protseduuri mingit täiendavat ravi. Samas on see tehnika aga täiesti ühildatav ka termolipolüüsiga,  pressteraapiaga, mezoteraapiaga ja elektrostimulatsiooniga.

Efektide küllus

Nahk ja ainevahetus.

Endermoloogia parandab mikroringlust, tugevdab vereringlust ja lümfivedeliku äravoolu. Aktiviseeruvad ainevahetusprotsessid, koed rikastuvad hapnikuga, mis omakorda mõjuvad naha seisundile kosutavalt. Peale ravikuuri on nahk prink ja elastne. Aset leiab ka  fiiberkihi rakkude stimuleerimine, millest sõltub naha kollageen- ja elastiinkudede teke ja kasv. Ükski teine metoodika maailmas ei anna naha  pingutamisel sellist tulemust. Protseduurist saadavat tulemust võiks võrrelda sukkpükstega saadava 70 den.-lise pingutusega. Järsult paraneb armide, haavade ning venituste seisund.

Rasvaladestus ja tselluliit.

Kiireneb lipolüüsi protsess, rasvrakud tühjenevad, tunduvalt langeb nahaaluste rasvasidekudede  maht ja keha mass. Lümfi drenaažefekti mõjul kaovad kudede tursed.  Entermoloogia ravib efektiivselt kõik tselluliidi staadiumid ja vormib esteetiliselt kauni silueti.  Üks protseduur  Dermajet -aparaadiga on mõju poolest siduvatele kudedele võrdväärne10 klassikalise käsimassaažiga.

Lihased.

Üheaegselt rasva kudede lagundamisega  toimub ka aktiivne lihaskudede stimuleerimine. Tõstetakse lihaskudede toonust, mis on eriti tähtis väheliikuvate inimeste puhul, kellel on lõtvunud muskulatuur. Hea tulemuse saavutamiseks soovitatakse mitte vähem kui  10 protseduuri (3 korda nädalas), tervislikku toitumist ja õiget vee tarbimist.